PRZYJACIELE SPOTYKAJĄ SIĘ NA BOISKACH! RAZEM WYGRYWAMY Z RAKIEM PIERSI!
06.05.2016

E-Solutions i Event Solutions z DPPN

E-Solutions i Event Solutions z DPPN

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe WARSAW EXPO pomiędzy 16 a 18 lutego było gospodarzem Tagów E-Solutions i Event Solutions.

Event Solutions Forum skierowane jest do branży MICE. Celem Events Solutions Forum jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń, idei a przede wszystkim wykreowanie stałego miejsca, gdzie dostawcy produktów, technologii i usług spotykają się z odbiorcami - agencjami kreatywnymi, eventowymi, event managerami, indywidualnymi freelancerami.

E-SOLUTIONS to Targi i Konferencja branżowa dla kupujących i dostawców najnowszych technologii, produktów i usług dla e-commerce Taka formuła wydarzenia pozwala na zaspokojenie potrzeb niezwykle dynamicznie rozwijającego się e-biznesu. Koncentruje się na wszystkich obszarach e-commerce, kładąc szczególny nacisk na przedsiębiorców planujących otwarcie lub poszerzenie działalności o sklep internetowy, dostarczając im możliwość zapoznania się z oferowanymi rozwiązaniami w jednym miejscu.

Podczas obu wydarzeń spotkaliśmy się z organizatorami i wystawcami zyskując liczne poparcie dla inicjatywy Dni Przyjaciół Piłki Nożnej i Różowej Kartki Życia. Dziękujemy wszystkim za wsparcie!