PRZYJACIELE SPOTYKAJĄ SIĘ NA BOISKACH! RAZEM WYGRYWAMY Z RAKIEM PIERSI!
28.09.2015

Polskie Składy Budowlane partnerem Różowych Kartek Życia w III edycji DPPN

Polskie Składy Budowlane partnerem Różowych Kartek Życia w III edycji DPPN

Grupa PSB, największa w Polsce sieć hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów Dom i ogród, została partnerem Różowych Kartek Życia w kampanii Razem Wygrywamy z rakiem piersi!

W 197 sklepach PSB Mrówka organizatorzy meczów mogli odebrać Różowe Kartki Życia. Bardzo dziękujemy Grupie PSB za wydrukowanie kartek, a wszystkim pracownikom sklepów Mrówka za zaangażowanie w kampanię, robienie zdjęć z #rozowakartkazycia i publikowanie ich w mediach społecznościowych!

Grupa PSB jest firmą odpowiedzialną społecznie, dla której życie i zdrowie Polek i Polaków jest bardzo ważne. Na co dzień wspiera szpitale i fundacje m.in. Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu oraz stowarzyszenia i poszkodowane rodziny. Firma od wielu lat oferuje pomoc finansową i materialną dla placówek edukacyjnych, domów dziecka w Winiarach i Pacanowie, wspiera lokalne społeczności, jest również mecenasem wydarzeń kulturalnych w województwie świętokrzyskim. Grupa PSB i wszystkie sklepy Mrówka wspierają również Kampanię społeczną Razem wygrywamy z rakiem piersi!